Home staging – co to takiego?

www.antalya2012ewc.com

Kiedy masz zamiar kupić dom, zrobisz niemal wszystko, żeby zapłacić za niego jak najmniej. To logiczne, że zupełnie odwrotny jest cel sprzedającego – ma zamiar zarobić na sprzedaży nieruchomości możliwie jak najwięcej.

Właśnie z myślą o jak najkorzystniejszej sprzedaży na zagranicznych od dziesięcioleci funkcjonuje branża określana mianem „home staging”. Być może niedługo pojawi się również u nas.

Ten angielski termin oznacza nic innego, jak tylko w pełni profesjonalne, zawodowe przygotowywanie nieruchomości do sprzedaży. Osoba, która się tym zajmuje, ma sprawić, że oferta sprzedaży zainteresuje jak najliczniejszą grupę osób.

Jak łatwo się domyślić, im więcej ludzi odwiedzi sprzedawany dom i się nim zachwyci, tym większe są szanse, że zostanie sprzedany po możliwie jak najwyższej cenie. Zadaniem zawodowego home stagera jest sprawienie, że wchodząc do wybranego budynku bez trudu wyobrazisz sobie, że mógłbyś w nim zamieszkać.

W dużej mierze polega więc na usuwaniu osobistych akcentów, aby oglądający dom nie czuli się jak intruzi. Do jego obowiązków należy także ogólnie pojmowana dbałość o wnętrze, w taki sposób, aby prezentowało się możliwie jak najkorzystniej.

odbieramy domy odbiór techniczny mieszkań poznań fachowy odbiór domów w poznaniu https://hydrauliq.pl/hydraulik-serock/